Osmaniye Psikiyatri Doktorları 

 

Bireysel olarak veya evlilik kurumuyla alakalı osmaniye psikiyatri doktorları  başvurusuyla sorunları çözerken avantaj sağlayabilirsiniz.

Bireysel Terapi

Depresyon, sınırda kişilik bozukluğu, manik depresyon gibi birçok hastalık sorunları için bireysel ve aile temelinde online psikolog desteği alabilirsiniz. Bireysel açıdan yaşanan geçmiş detayları, online görüşmelerde uzmanlarımız tarafından değerlendirilmekte ve bilimsel bir yön verilmektedir. Görüntülü, sesli veya yazılı görüşme türleriyle sorun kaynaklarına odaklanarak ilerleme amacı vardır.

Kaygı Bozukluğu Tedavisi

Uzun süren depresyonda genellikle kaygı bozukluğu da görülür.Online psikolog bulmak isteyenler için bu tür sorunlarda gerekli profesyonel yönlendirmeler yapılmaktadır. Görüşmelerde kaygılardaki aşırı görülen durumların arka planına bakılarak çözüm hedeflenir.

Güven ve benlik değeri, zorluklarla başa çıkma yöntemleri kaygı bozukluğunda dereceyi belirleyebiliyor. Yaygın şekilde ölüm ve şiddetle alakalı travmalar bu sorunların arka planında bulunuyor. Ailede başlayan sevgi, güven eksikliği durumları da sağlıklı bir bakış açısı gelişimine engel olabiliyor.

Kaygıya neden olan durumları ortaya çıkararak bu hislerin gidişine izin vermek, durumu bir yorum yapmadan kabul etmek yükü hafifletmek için önemli ayrıntılardan bazılarıdır.  Gereksiz endişeler sizi yorar ve enerjinizi sömürür. Bu açıdan iyi hisleri ortaya çıkaran çözümlere odaklanılacaktır. Osmaniye psikiyatri doktorları hemen olan bir şey değil aşamalı bir bakış açısı değişimi demektir.

Kendi bireysel bütünlüğünü kaybediyor hissi yaşamak, sürekli kötü bir şey başına gelecekmiş gibi bir duygu kaygı bozukluğunda en önemli belirtilerden biridir. Bu hislerin yerini devamlı bir mutluluk almalı ve genel olarak her şeyin iyi şekilde devam ettiği düşünülmelidir.

Evliliklerde Güvensizlik

Evliliklerde kaygı sorunları çoksık yaşanabiliyor. Aldatılma ve değersizlik hislerinizden kurtulmak için online terapi seansları hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Evliliklerde birbirinden uzaklaşan ve cinsel sorunlar yaşayan çiftler için de cinsel terapi çözümlerine başvuru yapılabilir.

Çocuk ve Ergen Terapisi

Çocukluk dönemi ve ergenlik dönemi sorunları online psikolog doktor ile çözüme ulaşabilir. Çocuk ve ergen yakınları için endişelenen herkes online merkezimize başvuru yapabilir. Yaş ve sosyal çevre özellikleri kapsamında okul hayatı ve diğer etkenlere bakılarak kişiye özel çözümler sağlanır. Gelişimde aksamalar varsa nedenleri, başarı artırıcı uygulamalar talep edilebilir.